eXtracom

Firma  eXtra.com jako Autoryzowany Partner Xerox istnieje na rynku od  2001 roku. Posiadamy autoryzację firmy Xerox zarówno w zakresie sprzedaży urządzeń, oprogramowania jak i serwisu Xerox.

xerox partner ofirmie

Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę w zakresie zarządzania dokumentami – od analizy potrzeb, poprzez projekt rozwiązania, dostawę urządzeń i oprogramowania, jak ich późniejszy serwis. Atutem eXtra.com jest profesjonalizm naszych pracowników oraz elastyczność w rozwiązywaniu problemów i zaspokajaniu potrzeb Klientów. Naszymi Klientami są największe firmy z branży energetycznej, finansowej, oraz administracji państwowej.

Jednym z większych wyzwań, z którymi spotykają się dzisiejsze firmy, jest zarządzanie i kontrola wzrostu zasobów informacji. Ponieważ wymagamy szybszego dostępu do kompletnych, adekwatnych i wyczerpujących danych, wytwarzamy coraz więcej dokumentów. Znając złożoność  dzisiejszego obiegu dokumentów zwracamy uwagę Klientów na rozwiązania proponowane w tej dziedzinie przez firmę Xerox. Oferujemy naszą pomoc w doborze rozwiązania, najbardziej odpowiedniego do Państwa potrzeb.

Firma Xerox jest prekursorem w dziedzinie technologii druku. Utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na rynku urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek  dzięki najnowocześniejszej technologii rozwijanej w korporacyjnych laboratoriach Palo Alto Research Center w Dolinie Krzemowej, oraz doświadczeń zdobytych na polu nauki, techniki i biznesu.

Oferta Xerox zawiera zarówno produkty o charakterze personalnym dla rynku SOHO  jak i produkty biurowe (kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne czarno-białe i kolorowe) dające możliwość za pomocą specjalnie dobranego oprogramowania archiwizację i elektroniczne zarządzanie dokumentami. Oferta zawiera także wysokonakładowe systemy produkcyjne, szeroki wachlarz oprogramowania oraz materiały biurowe.

Proponujemy różnorodne formy współpracy dostosowane do Państwa potrzeb: zakup, leasing i dzierżawa - drukarek i urzadzeń wielofunkcyjnych.

Nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji służąc fachową radą i wsparciem.

Działamy głownie na terenie południowej polski głowne miasta (Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Zakopane, Czestochowa, Bielsko-Biała, Gliwice).